Fundjavë për plazh, ja sa do të shkojnë temperaturat

504
Duket që kjo fundjavë është më e mira për të bërë plazh. Kjo sepse temperaturat do të jenë maksimale.

Kështu Meteoalb njofton se fundjava do të ketë mot të kthjellet dhe të nxehtë.

Temperaturat do të kulmojnë ditën e diel deri në 38 grade C.
Sigal