Foto Lajm/ Presidenti Meta përshëndet nga një livadh mbi liqenin e Plavës

724
Sigal

Presidenti Ilir Metsa në një status në rrjetin social Facebook tregon se ndodhet në një livadh mbi liqenin përallor të Plavës.

“Të dashur miq, ju përshëndes nga ky livadh mbi liqenin përrallor të Plavës, aty ku malet puthin qiellin dhe ku Zoti ka krijuar mrekullinë”.