EMRI/ Vrasje në Shkodër, gjendet i ekzekutuar me armë zjarri një person në zonën e Livades

78
Sigal

Një person është gjetur i vrarë me armë zjarri në zonën e Livades në Shkodër. Viktima dyshohet se është Endri Mustafa.

Viktima kishte tre ditë i zhdukur dhe familjarët kishin bërë denoncim.

Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes teksa Policia ka shkuar në vendngjarje.