Edi po me Vetonin ç’pate mor i pabesë! / Përgjigjet Petrit Vasili

91
Nën Kryetari i LSI Petrit Vasili nëpërmjet një statusi në rrjetin social facebook ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama si përgjigje ndaj c’titullizimit të Veton Surroit, duke e quajtur të pabesë.
Ja statusi i plotë :
Edi po me Vetonin ç’pate mor i pabesë!
Edi po pse i tradhetove keshilltaret e Kukesit?
Edhe ju dhe urdher keshilltareve, qe ti hiqnin titullin Vetonit edhe tani i shan dhe i nxjerr komplet si budallenj.
Po pse ke qene, je dhe do mbetesh i pabese?
Po budallai me i madh eshte kushdo qe te beson më ty – ka shkruajtur Vasili në facebook.