E rëndë në Shkodër, plagoset me thikë një person në lokal

59

Një sherr ka ndodhur në Shkodër.

Sipas informacioneve të para, mësohet se ditën e djeshme në një lokal në qytetin e Shkodrës është plagosur me thikë një person.

Mësohet se i plagosuri mori disa plagë dhe ndodhet në Spitalin Rajonal të Shkodrës ku po merr trajtim mjekësor.