E rëndë/ Motori del jashtë rrugës pranë Tiranës, drejtuesi niset urgjent për në spital

290
Sigal

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë në fshatin Lanabregas.

Një motor i drejtuar nga shtetasi A. M, ka dalë nga rruga dhe për pasojë është plagosur drejtuesi i cili është dërguar me urgjencë në spital

‘Policia njofton rreth orës 21:35, në Lanabregas,motorri me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 17.07.2020, rreth orës 21:35, në Lanabregas,motorri me drejtues shtetasin A.M., ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugë, për pasojë është dëmtuar dhe u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.