Dyshohet për marrëdhënie seksuale me të mitur, shpallen në kërkim 31 vjeçari në Sarandë

46
Sigal

Një 31 vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Sarandës, pasi dyshohet për marrëdhënie seksuale me dhunë me një të mitur.

Sipas policisë, është shpallur në kërkim E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një e mitur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ai ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë janë referuar materialet në Prokurori dhe po punohet për kapjen e shtetasit E. S., 31 vjeç banues në Sarandë, pasi një shtetase e mitur 16 vjeçe ka bërë kallëzim se ky shtetas ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me të.