Durrës/ Kapen 137 kg kokainë

463
Sigal

Një sasi prej 137 kilogramë kokainë janë kapur në portin e Durrësit në një aksion të nisur që në muajin gusht.

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se janë vënë në pranga 2 persona dhe një i tretë është në kërkim.

Altin Bega, Altin Myslihaka janë dy të arrestuarit nga policia e shtetit dhe në kërkim është shpallur një person me inicialet G. M.