‘Dita e Falenderimeve’, Berisha uron shqiptaro-amerikanët: Shëndet, gëzime dhe mbarësi…

203
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar të gjithë shqiptaro-amerikanët për ‘Ditën e Falenderimeve’.

‘Uroj atyre shëndet, gëzime dhe mbarësi për ata dhe familjet e tyre’, shkruan Berisha në Facebook.

Postimi i plotë i Sali Berishës:

Nje urim te perzemert per gjithe shqiptaro- amerikanet dhe miqve te tyre ne SHBA per diten e falenderimeve.

Uroj atyre shendet, gezime, dhe mbaresi per ata dhe familjet e tyre. Gezuar! sb