Digjet banesa në zonën e plazhit në Durrës, lëndohet në këmbë një 43-vjeçar

67
Sigal

Një banesë e pabanuar në Durrës është përfshirë nga flakët, ndërkohë që i plagosur ka mbetur një person. Ngjarja ndodhi sot rreth orës 04:25, në lagjen nr. 13.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se në banesë ka marrë flakë një kabllo elektrike dhe si pasojë është djegur në këmbë shtetasi me inicialet H. D., 43 vjeç, i cili pas ndihmës mjekësore ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.