Autobusi përplaset në qendër të Tiranës,plagosen 4 qytetarë. Informacionet e para

59
Sigal

Katër persona kanë mbetur të lënduar nga një aksident në qendër të Tiranës. Sipas policisë në aksident janë përfshirë një autobus dhe një makinë tjetër. Si pasojë 4 pasagjerët e autobusit u mbetën të plagosur, të cilët u dërguan në spital.

Njoftimi i policisë

Në Qendër, janë përfshirë në një aksident një mjet autobus me një mjet tjetër. Si pasojë e aksidentit janë lënduar lehtë 4 pasagjerë të mjetit autobus të cilët u dërguan në spital, për kontroll mjekësor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.