Aksident në Elbasan, traileri përfundon në rrethrrotullimin e Bradasheshit

199
Sigal

Një trailer i mbushur me tulla ndertimi ka humbur kontrollin ditën e sotme në hyrje të autostradës Elbasan-Tiranë.

Si pasojë e humbjes së kontrollit, mjeti ka përfunduar në rrethrrotullimin e Bradasheshit, siç mund të shihet dhe në videon e mëposhtme.

Sipas informacioneve paraprake, nuk ka persona të lënduar nga ky aksident, por vetëm dëme materiale.