Aksident masiv te Kthesa e Rinasit, çfarë ka ndodhur

19
Sigal

Një aksident masiv ka ndodhur mesditën e sotme tek Kthesa e Rinasit.

Në aksident janë përfshirë disa makina dhe kamionë.

Nuk dihet shkaku i aksidentit, ndërsa fatmirësisht nuk ka persona të lënduar. Ndërsa, siç shihet edhe në pamje, ka pasoja materiale.

Policia dhe grupi hetimor janë në vendngjarje.