Përcaktohet ku do të luhet finalja e Kupës së Shqipërisë

121

Janë bërë publike nga Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit datat dhe oraret për finalet e Kupës së Shqipërisë, Kategorisë së Parë, Kategorisë së Dytë dhe U-17 për Kategorinë Superiore.

Finalja mes Kukësit dhe Tiranës do të luhet në datën 2 qershor, në orën 19:00, në stadiumin “Elbasan Arena”.

Ndërsa finalja e Kategorisë së Parë mes Vllaznisë dhe Bylisit do të luhet të enjten e 23 majit në orën 16:00 në stadiumin “Niko Dovana” të qytetit të Durrësit.

Image