Tërbohet Rita Ora publikon foto nudo, e fshin direkt, por fansat e ruajtën

163

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka çmendur rrjetin gjatë orëve të vona të natës së mbrëmshme. Rita ka postuar një foto ku shfaqet tërësisht nudo dhe e ka hedhur atë natën vonë në Instastory.

Por mesa duke vetëm disa minuta më vonë, Rita është penduar dhe e ka fshirë foton e saj. Megjithatë ajo u ruajt nga ndjekësit dhe ka bërë xhiron e portaleve.