Si një zanë mbi kalin e bardhë, Kendall ndan fotot e rralla me ndjekësit

217

Kendall Jenner, 23 vjeç, dukej e jashtëzakonshme në një ansambël veshjesh prej ari, teksa pozonte me dy kuaj të bardhë ‘kombinuar’ në panoramën e veshjes së saj të artë.

Ajo dukej mahnitëse teksa pozonte me dy kuaj të bardhë ndërsa dukej e lumtur në një kostum zanash prej ari për Halloween

Ylli 23-vjeçar i Keeping Up With The Kardashians mahniti ndjekësit e saj në median sociale teksa ka bërë postimin e fotove në rrjetet sociale.

Ajo e kompletoi pamjen e saj me krahë të shkëlqyeshëm dhe një kurorë ari e cila e komplimentonte fytyrën e saj në përsosmëri.

Veshja e saj mahnitëse ishte bërë tërësisht nga pendë prej ari, duke treguar belin e saj të hollë.

Ajo e ka cilësuar foton: ‘Zana e pyllit me miqtë’ ndërsa edhe ka bërë postimin e fotove në Instagram me 118 milionë ndjekësit e saj.