Këngëtarja e njohur Ronela Hajati feston sot ditëlindjen. Festa për të filloi që mbrëmë, ku u argëtua pa fund në shoqërinë e miqve të saj më të mirë.

Në rrjete sociale, këngëtarja ka publikuar disa imazhe ku përkrah saj shihet Young Zerka dhe këngëtarja Filloreta Raçi (Fifi) si dhe balerinit Graciano Tagani.

“Dmth kemi ditelindjen”, ka qenë mbishkrimi i Ronelës mbi njërën nga videot që ndau me ndjekësit në Instagram. Këngëtarja e njohur feston 29-vjetorin e saj.

40556928_723607721313786_6752781349251186688_n.jpg