Në këto ditë të nxehta, Olta Gixhari tregon se si po kalon gjatë shtatzënisë

53

Aktorja, që tashmë jeton në Spanjë me parterin e saj, zbuloi pak kohë më parë se është në pritje të ëmbël. Pas lajmit të bukur nuk ndaluan fotografitë me barkun i cili po rritej dita ditës. Vetëm pak më parë Olta ka ndarë me ndjekësit e saj se si po i kalon ditët e nxehta të verës në periudhën më të bukur të jetës. Dhe pse shtatzënë dhe në një kohë pandemie ajo ka vendosur të shijojë diellin së bashku me bebushin që do të vijë në jetë për pak kohë.

Image