Olta Gixhari lë pa fjalë ndjekësit. ‘Djeg’ Valencian me pozat e saj

342

Ajo është seksi dhe e vetëdijshme për këtë fakt.

Olta Gixhari luan shpesh me joshjen e duhet thënë se ia arrin gjithmonë të provokojë.

Bionde, simpatike, e qeshur dhe e guximshme, aktorja e njohur është vazhdimisht në vëmendjen e publikut.

Gjithashtu Gixhari është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetin social Isntagram ku publikon foto të nxehta që nuk kalojnë pa marrë vëmëndjen e ndjekësve të saj.

Dhe së fundmi aktorja bukuroshe është me pushime në Valencia ku dhe ka ndarë një foto me ndjekësit e saj.

Në postimin e fundit, ajo shihet e veshur me bikini të zeza ku dhe ka bërë një veprim mjaft provokues mbi një litar duke tërhequr vëmendjen e admiruesve të saj.

ImageImage