Moderatorja shqiptare i “shkrin” të gjithë me foton që poston

421

E shohim çdo mëngjes në emisionin ‘në shtëpinë tonë’ në televizionin shqiptar të Tch, por kaq tunduese  rrallë herë ndodh të shfaqet Anjeza Maja kaq tërheqëse

Moderatorja shqiptare ka publikuar në rrjetin social një foto ku duket mjaft joshëse. Maja duken më në formë se kurrë dhe si përherë e buzëqeshur