Mediat: Pas finales së Champions League, Dua Lipa kaloi natën me futbollistin e Realit

457

Finalja e Champions League në Kiev u hap me perfomancën e këngëtares shqiptare Dua Lipa, e cila shkëlqeu me veshjen dhe interpretimin e saj.
Por nata paska qenë e gjatë për Duan pasi sipas CNN turk këngëtarja shqiptare dhe futbollisti spanjoll i Real Madridit Marco Asensio kanë qëndruar bashkë.

4CA79C2F00000578-5775231-image-m-26_1527363088590
Ndërkohë miq të afërt të futbollistit kanë thënë se dyshja është takuar pas përfundimit të festës së madrilenëve në Kiev dhe kanë qëndruar gjatë gjithë natës së bashku në një hotel.