FOTO/ Marina Vjollca sapo mori dhuratën më romantike

474

Marina Vjollca ka kohë që i mungon ekranit shqiptar. Por moderatorja bukuroshe vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me postimet e saj në Instagram dhe fotot që poston nga udhëtimet.

Marina

Ditën e djeshme ajo ka postuar një dhuratë që ka marrë së fundmi. Moderatoren e kanë surprizuar me një kuti të madhe me trëndafila të kuq të cilën ajo ka preferuar ta ndajë me fansat. Marina nuk ka zbuluar se kush ia ka bërë këtë surprizë.