Ballina Showbiz Ermali dhe Elvana vijnë me një projekt të ri, zbulojeni…

Ermali dhe Elvana vijnë me një projekt të ri, zbulojeni…

324

Ermal Mamaqi ka publikuar një video në profilin e tij të Instagram ku duket teksa po debaton me këngëtaren e njohur Elvana Gjatën,me të cilën ka një miqësi të gjatë dhe të konsoliduar.

Gjatë videos dëgjohet Elvana Gjata teksa i drejtohet këtij të fundit : Unë të qaj për ty?
Por, mos u mërziteni e gjithë videoja është pjesë e filmit më të ri që ata të dy do të luajnë së bashku.
Mamaqi krahas videos shkruan: Ju betohem… Ky është projekti më bombë që kam bërë ndonjëherë… Nuk mund të bëhej kurrë pa @elvanagjataaaa ????