David Beckham jo vetëm futbolli, ja cila është dashuria e dytë e tij

895

Ai është padyshim një nga futbollistët më simpatikë dhe pavarësisht se është larguar nga fusha e blertë vëmendjen e ka mbi vete edhe tani. David Beckham së fundmi është në bisedime me pronarët e ‘Food Network Channel’ për të pasur një emision të vetin që do ketë kohëzgjatje 10-15 min, çdo ditë.

Ai ka qenë i ftuar në disa emisione kuzhine ku ka ndarë me të gjithë receta të shëndetshme, jo më kot i ka ardhur një ftesë e tillë. Së shpejti David Beckham do të jetë me tiganë në dorë, prandaj bëhuni gati të shihni shefin më të ri!