Bebe Rexha, njofton versionin akustik të “I’m A Mess”

251

Bebe Rexha i ka njoftuar adhuruesit e saj, që së shpejti do të publikojë versionin akustik të hitit “I’m A Mess”.

Kënga e shkruar nga Bebe dhe e cila prek temën e ndjeshme të depresionit, ka shënuar sukses të jashtëzakonshëm në “YouTube”, duke marrë më shumë se 130 milionë klikime.