A i thyen ‘në mes’ këto meshkujt ti? Kejvina Kthella: Nuk lodhem fare…

259

Modelja Kejvina Kthella ka treguar taktitën që përdor ajo për të bërë meshkujt për vete.

E ftuar në emisionin “E diell”, përballë gazetarëve në rolin e ‘prokurorëve’, modelja tregoi se si meshkujt bien ‘në gjunjë’ përpara saj, ndërkohë që i dashuri i saj Redjan Rraja ndodhet në burg.

E pyetur se çfarë mënyrë përdor për t’i thyër meshkujt ‘në mes’, Kthella tha që nuk lodhet fare. Sipas modeles meshkujt janë vetë të thyer dhe ajo nuk k apse mundohet, percjell dosja.

Pjesë nga biseda

Gazetari: Kejvina, si i thye në mes këta meshkujt kështu ti?

Kejvina: Në fakt nuk lodhem fare që të thyej në mes asnjë lloj mashkulli

Gazetari: Janë vetë të thyer ata…

Kejvina: Janë çik të thyer, nuk lodhem fare

Gazetari: Imagjino të lodhesh ti..

Kejvina: E pra, imagjino të lodhem

Momenti në video pas minutës 07:30