Vasili: Stadium Çalaman dhe me patericë(parash)!?

241

Nga Petrit Vasili:

Stadium Çalaman dhe me patericë(parash)!?

Ka të drejtë kryeministri kur thotë që nuk ka të dytë në dynja si kjo arena kombëtare që po bën!??

Me një tribunë mangut dhe një kullë si patericë është unik si stadium si çalaman.

Ky i Edi Ramës po që është stadium dhe jo si këta stadiumet kot si Alianz Arena në Torino apo Santiago Bernabeu në Madrid me nga katër tribuna e pa kulla.

Stadium Çalaman dhe me paterice(parash)!?Ka te drejte kryeministri kur thote qe nuk ka te dyte ne dynja si kjo arena…

Gepostet von Petrit Vasili am Montag, 16. September 2019