Presidenti Meta: Për guximtarin që ngjitet lart dhe nuk llogarit rrezikun

329

Presidenti Meta me anë të një statusi në rrjetin e tij social facebook ka ndarë me shqipëtarët një video ku tregon se e ka nisur mëngjesin me një “buqetë” macesh

Ja postimi i plotë

“Një mëngjes me një “buqetë” macesh, gjithmonë relaksues! Ato janë të dashura dhe ledhatare. Por ka edhe ndonjë guximtare që ngjitet lart, pa llogaritur rrezikun në kthim. Unë qëllova aty, për t’ia bërë të lehtë zbritjen. Ju uroj një fundjavë të këndshme dhe të mbarë”, shkruan Meta.