Ish-kryeministri Berisha:Motivi i shkarkimit të Brisit nuk është rënia e të ardhurave,as dhe bikini…në gusht në Dhërmi por…

193

Gazeta Telegraf/

 


Ish-kryeministri Berisha nëpërmjet një statusi në facebook duke ju referuar sërish qytetarit dixhital që e quan “tatimore dixhital”,
Berisha thotë se “Motivi i shkarkimit të Brisit nuk është: rënia e të
ardhurave, pra dështimi; as dhe bikini tepër… në gusht në Dhërmi, por një motiv
familjar”.

 

 

 

 Ja Statusi i plotë

 

Tezakja e mamase perze Brisin nga tatimet!

Tatimori dixhital informon:

Motivi i shkarkimit te Brisit nuk eshte:

renia e te ardhurave, pra deshtimi 
– as dhe bikini teper…. ne gusht ne Dhermi 
– Motivi eshte thjesht familjar!
– Brisi u zevendesua me tezaken e familjes! sb

“Pershendetje doktor,po qarkullojne
shume zera e thashetheme per shkarkimin e Brisit besnikes gjer ne krime te
renda financiare te Edi Rames qe ju e keni quajtur me te drejte kryendrikulle
te qeverise se piktorit deshtak.
Thuhet se ajo u shkarkua per mos realizimin e planit por kjo nuk esht e
vertet,mbasi plani ka mbi nje vit qe nuk realizohet por shkurtohet
 
-Te tjera goje te liga thone se Brisin e shkarkuan super influentet te Rama per
shkak te bikinit ekstravagant me te cilat ajo u shfaq ne ujrat e Dhermiut ku
pushonte vet Rama dhe qe nervozoj njerz pa nevoj.Por as kjo nuk esht e vertet.

Shkaku i shkarkimit te Brisit esht
zevendesimin e saj nga Edvini me tezaken nga nena dhe pik. Drejtoresha e re
eshte tezake ne krahun nga nena te Edi Rames!”