FOTO/Berisha: Kajmaku i Ramës nuk pyet për ligj! Ndërton pa leje në mes të Tiranës

212

Ish-kryeministri Sali Berisha denoncoi përmes një njoftimi në Facebook, ndërtimin pa leje në adresë të Agim Kajmakut, kryebashkiakut socialist të Vorës.

Denoncimi bëhet nga një qytetar në Facebook e ish-kryeministrit Sali Berisha, sipas të cilit, Kajmaku ka bërë një ndërtim pa leje në mes të Tiranës.

Statusi i ish-kryeministrit Berisha.

Per Kajmakun e narkoshtetit ligji nuk ekziston!

Ai shton kate ne mes te Tiranes ne hundet e narkopolicise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Kajmaku i partise Narcos. Mashtron me formularin e dekriminalizimit por as nuk denohet e as nuk shkarkohet. Ben ndertim te paligjshem mu mbi kokat e policise mes Tiranes por narkoshteti qe lufton banoret qe mbrojne shtepite e veta nuk vepron per ndertimin e paligjshem te Kajmakut te partise. Ja kontrolli mbi territorin mes Tiranes.