A qau Rama për viktimat? Ish-oficeri i antidrogës e shpjegon: Prek hundën, sekrecionet e drogës…

597

“Moment i vështirë ka qenë për kryeministrin Edi Rama, teksa bëri me dije familjet që ishin prekur rëndë nga tërmeti, dhe kishin humbur disa pjesëtarë të familjes”.

Kështu e raportuan mediat pranë qeverisë një momenti të shefit të qeverisë gjatë një daljeje të tij publike ditën e sotme.

Por ndryshe mendon ish oficeri i Policisë, Dritan Zagani.

Përmes një videoje të postuar në Facebook-un e tij, Zagani shpjegon se, kryeministri nuk është i përlotur, por prek hundën pasi sipas tij, me kalimin e kohës, sekrecionet si pasojë e konsumimit të drogës, kalojnë edhe në fyt.

Postimi i plotë i Dritan Zaganit:

Nuk eshte as aktor e as i mallengjyer eshte thjesht nje DROGAXHI.

Shikoni me vemendje, as nuk e prek fare syrin por vetem hunden se po i rrjedh hunda pasi e thith lart koha ben qe ti zbresin sekrecionet e droges ne gurmaz e ne fund te klipit i ndryshon ngjyra e zerit…!!!

E kuptoni se ça po ben, do bej ligjin e ri te shpetoj veten qe mos te bej as vet e askush burg, se me ligjet aktuale qe gjithsesi jane te mira e peson Ramashesku dhe ata qe u pasuruan me jetet tona keto 30 vjet.

Ky nuk meriton burgun por litarin o popull./SYRI.net

.