Shtatzëni depresive, 24-vjeçarja tenton vetëvrasjen me detergjent!

238
Një 24-vjeçare nga Tirana, e cila është shtatzënë, ka tentuar që t’i japë fund jetës.
Ngjarja është shënuar një ditë më parë në zonën e Linzës në periferi të Tiranës.
24-vjeçarja me inicialet R.M., për shkak të ngarkesës emocionale pasi ishte shtatzënë, njofton policia, ka konsumuar një sasi detergjenti.
E reja u dërgua në spital, ku pas ndihmës së marrë si ajo dhe fëmija janë jashtë rrezikut për jetën.