Shikoni vajzat e famshme shqiptare që janë të fiksuara me të njëjtin fustan

212
Është përfolur shumë për këto personazhe të famshëm ,për profesionin e tyre por edhe për look-un dhe veshjet e tyre në videoklipe apo në evente të ndryshmë.
Vipat shqiptarë si :Morena Taraku , Nora Istrefi dhe së fundmi edhe Aurela Hoxha nuk ka mundur t’i rezistojë këtij fustani kaq seksi.