Një ditë e rëndësishme për Salsanon dhe bashkëshorten e tij, ja pse

19

Vajza e aktorit dhe moderatorit të ‘Portokallisë” Salsano Rrapit feston ditëlindjen e saj të parë.

Ndërsa prindërit e vogëlushes kanë përgatitur një festë për ditëlindje dhe një tortë shumë të bukur me disa personazhe të filmave vizatimorë. Salsano dhe Erjona kanë ndarë me ndjekësit e tyre në rrjete sociale një foto të tortës.

Miqtë dhe fansat e kanë uruar Margin, e cila sot mbush 1 vjeç.