Në shtrat me Demi Lovato

149
Kënga e saj e re titullohet ‘Body Say’. Dhe, Demi Lovato tregoi figurën e saj perfektë, të enjten, teksa foli për publikimin zyrtar të këngës. 23 vjeçarja publikoi disa foto bardhë e zi, në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet krejtësisht e zhveshur në shtrat. Me këto foto ajo tregoi se diçka e veçantë po vjen nga artistja