“Je bekimi ynë!”, ja surprizat më të bukura që ka marrë Luana Vjollca [FOTO]

288
Luana Vjollca është një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe si e tillë gëzon një numër të madh “Luanators’ të cilët shtohen çdo ditë e më shumë. Siç ndihen fansat të bekuar, edhe Luana ndihet shumë e lumtur dhe mirënjohëse për fansat e saj të zjarrtë që e surprizojnë gjithmonë. Moderatorja seksi ka postuar në Instastory disa surpriza që i kanë realizuar fansat e saj, bëhet fjalë për disa shkrime “I choose you” dhe një portret që i ka realizuar një nga fansat e saj më të zjarrtë, i frymëzuar në një nga postimet e këngëtares.