VIDEO/ U arrestua se fyeu grekët, shqiptarit nuk i ndahet fati i keq edhe pasi del nga burgu

522
Një shqiptari në Greqi nuk po i ndahet fati i keq. Ditë më parë ai u arrestua sepse theu një bankomat në shtetin helen dhe shau me fjalë të rënda grekët.
Por dje sapo la komisariatin e policisë, ai u përfshi në një aksident, pasi një makinë e përplasi duke e lënë të plagosur rëndë.
Media greke protothema.gr. shkruan se shqiptari u arrestua në Argos të Greqisë pas një konflikti verbal dhe fizik me disa shtetas grekë, ku më pas me një gur ka thyer bankomatin e një banke.