Vetëplagoset me armë gjahu 55-vjeçari

199

Një 55-vjeçar në Vlorë është vetëplagosur me armë gjahu. I plagosuri është  shtetasi Krenar Veshaj, ndërsa ngjarja ka ndodhur rreth orës 12 në banesën e tij në fshatin Gumenicë.

I plagosuri, aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar arma e zjarrit dhe një gëzhojë. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.