Merrej me zhytje, mbytet 34-vjeçari në Vlorë

414
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të dielë në Vlorë, një 34 vjeçar nga Tirana është mbytur në vendin e njohur si shpella e “Haxhi Aliut”.
34 vjeçari me Armando Hallvaxhiu merrej me zhytje dhe fatkeqësisht ka gjetur vdekjen në Karaburun të vlorës. Trupi i pajetë është transportuar në morgun e spitalit.
Njoftimi i policisë:
Më datë 22.04.2018, Salla Operative Vlorë është njoftuar nga një telefonatë se në Karaburun në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Ali-ut”, është mbytur shtetasi A.H., 34 vjeç, banues në Tiranë, i cili merrej me zhytje. Trupi i pajetë po transportohet në morgun e Spitalit Rajonal Vlorë.
Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.