Krim në familje në Kukës, burri vret gruan me sëpatë

203
Krimi në familje vijon të jetë prezent në shoqërinë shqiptare.
Ngjarja e fundit ka ndodhur mbrëmë në orën 23:00 në fshatin Borie në Kukës, ku burri ka goditur gruan e tij me sëpatë pas një konflikti.
Pas krimit, autori 76 vjeçar Adem Tale është larguar.
Policia vijon kërkimet për kapjen e të moshuarit si dhe zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.