Bie nga lartësia, ndërron jetë menjëherë 60-vjeçari

179

Një ngjarje e  rëndë është regjistruar në zonën e Saukut në Tiranë.

Një përson ka rënë nga lartësia duke punuar dhe ka humbir jetën

Viktima është F.Z. rreth  60 vjeç

Ngjarja rreth orës 09:00, në zonën e Saukut në një objekt në rikonstruktim

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në zonën e Saukut në një objekt në rikonstruktim ka rënë nga lartësia në rrethana ende të paqarta shtetasi F. Z., 60 vjeç i cili gjatë rrugës për në spital ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.