Aksident në Tiranë, një burrë në gjendje të rëndë

216
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë, ku ka mbetur i plagosur një burrë rreth 40 vjeç.
Aksidenti ka ndodhur në zonën e ‘Xhamllikut’ në kryeqytet.
Burimet nga policia thanë se i plagosuri është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë.
Shoferi është shoqëruar nga policia, që ka nisur hetimet për të zbardhur aksidentin.