Aksident në Prrenjas, plagoset drejtuesi i mjetit

390

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur gjatë mbrëmjes në fshatin Urakë në një Njësinë Administrative Rrajcë në Prrenjas

Mjeti ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys duke përfunduar në anë të rrugës

Për pasojë nga ky aksident ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i mjetit.

Ndërkohë që nuk bëhen të ditura shkaqet e aksidentit.