Kelly Gale, pozon topless për “Playboy”

104
Modelja me origjinë indiane Kelly Gale është personazhi më i ri që ka pozuar për kopertinën e revistës “Playboy”. Në setin fotografik ajo shihet “topless”, ndërsa në kopertinë është e mbuluar, duke qenë se revista “Playboy” nuk nxjerr më femra të zhveshura në kopertinën e saj. 21-vjeçarja e lindur në Suedi është zhveshur për revistën e famshme, duke shtuar sukseset e saj përgjatë të kohëve të fundit. Bukuroshja punon për H&M, Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, Jean Paul Gaultier dhe “Victoria’s Secret”.