Bilanc i frikshëm në Shkodër, 6 të plagosur në dy mjete. Mes tyre disa të rinj. Shoferi ende në mjetin e copëtuar

  134

  Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Rrenc, Gur i Zi,  të Shkodrës.

  Janë përplasur dy makina, ku kanë mbetur të plagosur 6 persona.

  Emrat e të plagosurve janë:

  Lorena ndreka 17

  Amarildo martini 19

  Enea ndreka 6

  Monda ndreka 39

  Kristiano vaso 24

  Marsela ndreka 13

  Në vendngjarje mësohet se ndodhet policia, zjarrfikëse dhe ambulanca.