Mamurras: Vëllai vret villain, të paqarta motivet e ngjarjes

123
Në orët e para të ditës së sotme në Qarkun e Lezhës, mësohet se ka ndodhur një ngjarje e rëndë Vëllai ka vrarë vëllanë rreth orës 03:00 në Mamurras. Nga të dhënat e para mësohet se autori i këtij krimi brenda familjes është Afrim Sela, i martuar me dy fëmijë i cili ka vrarë vëllanë e tij Fabjan Sela.
Policia ende nuk bën me dije shumë detaje për këtë ngjarje dhe po ashtu nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë. Ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e këtij krimi.