Durrës/Ishte tapë, theu bankomatet në gjendje të dehur, ndalohet 30-vjeçari

278

Një 30-vjeçar me iniciale K.B. është shoqëruar nga policia pasi në gjendje të dehur , ka dëmtuar mbrojtësen e dy bankomatëve të bankave të nivelit të dytë si dhe ka thyer xhamin e derës së Ëester Union, të cilat ndodhen në afërsi të njëra- tjetrës.

Ngjarja ndodhi rreth orës 05:00 të mëngjesit të sotëm në lagjen Nr. 13 në Durrës.