Durrës, i mituri përplaset nga makina, në gjëndje kritike për jetën

370
Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Durrësit, një fëmijë I mitur është përplasur nga një automjet.
Ngjarja ka ndodhur në rrugë “Pavarësia”. Fëmija i mitur, sipas të dhënave paraprake vetëm 4 vjeçar, është përplasur nga një automjet teksa po tentonte të kalonte rrugën.
Nga të dhënat paraprake mësohet se i mituri është shtruar në spital dhe ndodhet në gjëndje të rëndë shëndetësore.