Arrestohen dy të rinj nga Kashari për e-mailin kërcënues ndaj Tahirit

117
TIRANE – Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se fshihen pas mesazhit kërcënues të mbërritur në postën elektronike të ministrit të Punëve të Brendshme Saimir Tahiri.
Blutë e kryeqytetit arrestuan Klodian Mahmutajn dhe Valter Meshi