Aksident i rëndë në Librazhd, një person mbetet i vdekur dhe tre të plagosur

159

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Përrenjas-Librazhd me pasojë vdekjen e një personi.

Nga aksidenti ka humbur jetën një person, ndërsa 3 persona kanë mbetur të plagosur. Aksidenti ka ndodhur pranë vendit të quajtur Pishkash.